RENTAL point - Wynajem osuszaczy, osuszanie budynków
RENTAL point - Wynajem osuszaczy, osuszanie budynków
RENTAL point - Wynajem osuszaczy, osuszanie budynków

O nas

Nie inwestuj w urządzenia, które wykorzystujesz tylko okazjonalnie. Zapewniamy wsparcie techniczne do zwalczania wilgoci oraz ogrzewania w budownictwie, przemyśle oraz w codziennym życiu. RENTAL point – Przyśpieszymy Twoje prace budowlane!
RENTAL point to nowoczesna wypożyczalnia osuszaczy oraz urządzeń wspomagających osuszanie. Firma kieruje swoją ofertę do wszystkich, którym zależy na usunięciu wilgoci w budynkach, niezależnie od powodu jej wystąpienia. Strategię firmy opieramy nie tylko na konkurencyjnych cenach, ale i na profesjonalnej obsłudze przed i posprzedażowej. Poza usługą wypożyczalni oferujemy również osuszanie budynków z wilgoci technologicznej, osuszanie po zalaniu oraz regulację wilgotności w przemyśle.

Atuty wypożyczalni RENTAL point:
Wynajem osuszaczy bez zbędnych formalności
Wynajem osuszaczy bez kaucji
Wynajem osuszaczy z dostawą pod wskazany adres

SPRZĘT WYPOŻYCZALNI
Zaplecze sprzętowe wypożyczalni RENTAL point stanowią wyłącznie markowe urządzenia renomowanych firm Corroventa, Master, Oasis, Atika, Trotec. Poza osuszaczami posiadamy również dodatkowy osprzęt w postaci pomp ciśnieniowych, separatorów wody, wentylatorów, nagrzewnic, węży odpływowych, zbiorników zewnętrznych, przewodów, rozgałęziaczy. Stale inwestujemy w nowy sprzęt, reagując na potrzeby naszych Klientów. To właśnie wsłuchiwanie się w Państwa potrzeby pozwala udoskonalać ofertę wypożyczalni osuszaczy RENTAL point.

RELACJE Z KLIENTAMI
Nie zostawiamy nikogo sam na sam z problemem wilgoci. Zapewniamy wsparcie techniczne oraz merytoryczne dotyczące osuszania budynków z wszelkiej wilgoci, między innymi z wilgoci technologicznej oraz powstałej wskutek zalania. Doceniamy wszystkich Klientów stosując korzystne warunki finansowania wynajmów, tj. brak kaucji i odroczone terminy płatności oraz rabaty cenowe. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych i do negocjacji cenowych.

DOSTĘPNOŚĆ
Oddziały wypożyczalni RENTAL point znajdują się w największych miastach Polski, co zapewnia krajowy zasięg usługi. Niezależnie od Państwa lokalizacji dostarczymy zamówione urządzenia w możliwie najkrótszym czasie.

NASZE MARKI
logo RENTAL point RENTAL point to wypożyczalnia osuszaczy oraz urządzeń wspomagających osuszanie. Oferujemy wynajem wentylatorów, dmuchaw oraz nagrzewnic . Dzięki rozwiniętej sieci przedstawicielstw obsługujemy klientów na terenie całej Polski. Zapewniamy darmowy dojazd oraz pomiary wilgotności. Wynajem osuszaczy powietrza

logo Suche Mieszkanie Suche Mieszkanie to usługa kompleksowego osuszania budynków z wilgoci technologicznej oraz po zalaniu. Jest to usługa skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak również firm i instytucji. Dojazd, wycena oraz pomiary wilgoci są u nas standardem, za który klienci nie ponoszą dodatkowych opłat. Osuszanie budynków

logo Ozonowanie Pomieszczeń Ozonowanie pomieszczeń na trwałe usuwa zapachy w pomieszczeniach, usuwa wirusy, grzyby i inne drobnoustroje. Ozon znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba odświeżenia powietrza. Usługę ozonowania pomieszczeń dedykujemy hotelom, restauracjom oraz klientom indywidualnym. Ozonowanie pomieszczeń

Cennik wypożyczalni osuszaczy

Brak stałego cennika wynajmów i usług osuszania budynków zapewnia elastyczność i umożliwia dostosowanie się do możliwości finansowych naszych klientów.

Prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów współpracy.

Facebook

Sprzedaż – osuszacze kondensacyjne

Poza wynajmem osuszaczy oferujemy również sprzedaż profesjonalnych urządzeń do osuszania budynków. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży osuszaczy kondensacyjnych Oasis oraz Atika. Porównanie urządzeń osuszających:
Osuszacz OASIS D165Osuszacz OASIS D270hdOsuszacz Atika ALE500Osuszacz Atika ALE600Osuszacz Atika ALE800Osuszacz OASIS D600
Osuszacz
OASIS D165
Osuszacz
OASIS D270HD
Osuszacz
ATIKA ALE 500
Osuszacz
ATIKA ALE 600
Osuszacz
ATIKA ALE 800
Osuszacz
OASIS D600
Wydajność
do 35l/dobę
Wydajność
do 40l/dobę
Wydajność
do 50l/dobę
Wydajność
do 60l/dobę
Wydajność
do 80l/dobę
Wydajność
do 80l/dobę
Cena
1 845,00 zł
Cena
2 644,50 zł
Cena
2 829,00 zł
Cena
3 690,00 zł
Cena
4 305,00 zł
Cena
5 535,00 zł
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy