RENTAL point - Wynajem osuszaczy, osuszanie budynków
RENTAL point - Wynajem osuszaczy, osuszanie budynków
RENTAL point - Wynajem osuszaczy, osuszanie budynków

Osuszanie Łódź

Osuszanie Budynków Łódź Osuszacze oferowane przez naszą firmę znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie oraz przemyśle. Niezależnie od przyczyny pojawienia się wilgoci jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie i podjąć się usługi osuszania. Zapraszamy do kontaktu osoby prywatne oraz wszelkie firmy zainteresowane obniżeniem wilgotności w budynkach. Osuszanie budynków po zalaniu, w trakcie prac budowlanych czy też utrzymanie optymalnej wilgotności powietrza w przemyśle to usługi, które nie mają przed nami tajemnic.

Zapewniamy uproszczoną procedurę współpracy:
Punkt 1Osuszanie budynków bez zbędnych formalności
Punkt 2Wynajem urządzeń bez pobierania kaucji
Punkt 3Bezpłatna dostawa urządzeń pod wskazany adres

W ramach usługi osuszania budynków po zalaniu zapewniamy komplet dokumentów dla celów odszkodowawczych. Ułatwia to uzyskanie pełnego odszkodowania od ubezpieczyciela.

Zakres usług w Łodzi

Osuszanie budynkówOsuszanie budynków Łódź z wilgoci technologicznej
Osuszanie budynkówOsuszanie budynków po zalaniu
Pomiary wilgotnościPomiary wilgotności budynków
Ozonowanie pomieszczeńOzonowanie pomieszczeń
Wynajem osuszaczy ŁódźWynajem osuszaczy Łódź
Wynajem nagrzewnicWynajem nagrzewnic spalinowych, elektrycznych i gazowych
Wynajem wentylatorówWynajem wentylatorów przemysłowych i eventowych
Osuszanie hal i magazynówOsuszanie hal i magazynów

Wynajem osuszaczy Łódź

Oferta skierowana jest do każdego klienta zainteresowanego wynajmem osuszaczy do budynków. Posiadamy szerokie zaplecze profesjonalnych urządzeń osuszających, co zapewnia nam elastyczne podejście do klientów. W ich skład wchodzą osuszacze kondensacyjne o wydajności od 40 do 150l/dobę, osuszacze adsorpcyjne, osuszacze na podczerwień oraz nagrzewnice i wentylatory. Skontaktuj się z nami, dobierzemy rozwiązanie, które szybko i skutecznie rozwiąże problem z wilgocią.

Osuszanie hal w Łodzi

Odpowiedni poziom nawilżenia powietrza bardzo często ma ogromny wpływ na jakość produkowanych materiałów, przedmiotów, a nawet żywności. Osuszacz powietrza ma za zadanie utrzymanie optymalnej wilgotności, która zapewni wysoką jakość produktów bez żadnych dodatkowych inwestycji. Poza osuszaniem niewielkich pomieszczeń obsługujemy przemysł w tym hale i magazyny. Posiadamy wysokowydajne, mobilne osuszacze kondensacyjne, które sprawdziły się w realizacjach na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać na temat oferty.

Zapraszamy do kontaktu

RENTAL point Łódź
ul. Traktorowa 126
91-204 Łódź
tel. 695 144 011
email biuro@rentalpoint.pl

Obsługujemy wszystkie miasta województwa Łódzkiego, w tym: Łódź, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Zduńska Wola, Sieradz, Łowicz, Wieluń, Opoczno, Aleksandrów Łódzki, Ozorków, Łask, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszów, Żychlin, Stryków, Zelów, Poddębice, Tuszyn i okolice.

Sprawdź nasze ceny

Cennik wypożyczalni osuszaczy

Brak stałego cennika wynajmów i usług osuszania budynków zapewnia elastyczność i umożliwia dostosowanie się do możliwości finansowych naszych klientów.

Prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów współpracy.

Facebook

Sprzedaż – osuszacze kondensacyjne

Poza wynajmem osuszaczy oferujemy również sprzedaż profesjonalnych urządzeń do osuszania budynków. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży osuszaczy kondensacyjnych Oasis oraz Atika. Porównanie urządzeń osuszających:
Osuszacz OASIS D165Osuszacz OASIS D270hdOsuszacz Atika ALE500Osuszacz Atika ALE600Osuszacz Atika ALE800Osuszacz OASIS D600
Osuszacz
OASIS D165
Osuszacz
OASIS D270HD
Osuszacz
ATIKA ALE 500
Osuszacz
ATIKA ALE 600
Osuszacz
ATIKA ALE 800
Osuszacz
OASIS D600
Wydajność
do 35l/dobę
Wydajność
do 40l/dobę
Wydajność
do 50l/dobę
Wydajność
do 60l/dobę
Wydajność
do 80l/dobę
Wydajność
do 80l/dobę
Cena
1 845,00 zł
Cena
2 644,50 zł
Cena
2 829,00 zł
Cena
3 690,00 zł
Cena
4 305,00 zł
Cena
5 535,00 zł
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy