RENTAL point - Wynajem osuszaczy, osuszanie budynków
RENTAL point - Wynajem osuszaczy, osuszanie budynków
RENTAL point - Wynajem osuszaczy, osuszanie budynków

Osuszanie Warszawa

Osuszanie Budynków Warszawa Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu osuszania budynków w mieście Warszawa. Posiadamy szerokie zaplecze sprzętowe, dzięki czemu zapewniamy stały dostęp do wielu rodzajów osuszaczy, nagrzewnic i wentylatorów. Osuszamy budynki z wilgoci technologicznej, w trakcie prac budowlanych oraz po zalaniu. Nasze osuszacze zapewniają szerokie spektrum zastosowań, w tym osuszanie ścian, osuszanie tynków, osuszanie wylewek, osuszanie piwnic, i inne związane z wilgocią w budynkach.

Zapewniamy uproszczoną procedurę współpracy:
Punkt 1Osuszanie budynków bez zbędnych formalności
Punkt 2Wynajem urządzeń bez pobierania kaucji
Punkt 3Bezpłatna dostawa urządzeń pod wskazany adres

W ramach usługi osuszania budynków po zalaniu zapewniamy komplet dokumentów dla celów odszkodowawczych. Znacznie ułatwia to uzyskanie pełnego odszkodowania od ubezpieczyciela.

Zakres usług w Warszawie

Osuszanie budynkówOsuszanie budynków z wilgoci technologicznej
Osuszanie budynkówOsuszanie budynków po zalaniu
Pomiary wilgotnościPomiary wilgotności budynków
Ozonowanie pomieszczeńOzonowanie pomieszczeń
Wynajem osuszaczyWynajem osuszaczy powietrza
Wynajem nagrzewnicWynajem nagrzewnic spalinowych, elektrycznych i gazowych
Wynajem wentylatorówWynajem wentylatorów przemysłowych i eventowych
Osuszanie hal i magazynówOsuszanie dla przemysłu (hal i magazynów)

Osuszanie wilgoci budowlanej Warszawa

Odbierasz mieszkanie lub budujesz dom? Prawdopodobnie zetkniesz się z problemem wilgoci technologicznej. Przyjmuje się, że na 1m sześcienny tynku tradycyjnego przypada ok 250l wody. Jej nadmiar podlega naturalnemu procesowi parowania, jednak wymaga to optymalnych warunków, czyli niskiej wilgotności powietrza i odpowiedniej temperatury. Osuszacze pozwalają znacznie przyśpieszyć proces osuszania tynków. Już dziś zaplanuj powyższy etap i zamów usługę osuszania budynków w Warszawie. Nasze osuszacze sprawią, że przyśpieszysz prowadzone prace i zapewnisz sobie optymalną wilgotność w trakcie użytkowania mieszkania.

Wynajem osuszaczy w mieście Warszawa

Nie istnieje jeden, uniwersalny rodzaj osuszacza, który rozwiązuje wszystkie problemy z wilgocią w budynkach. W związku z tym w ramach usługi wynajem osuszaczy doradzamy jak dobrać urządzenie, które najlepiej poradzi sobie z wilgotnością. Posiadamy osuszacze kondensacyjne, osuszacze na podczerwień, osuszacze adsorpcyjne, pompy z separatorami oraz nagrzewnice i wentylatory. Zaplecze wypożyczalni stanowią urządzenia czołowych światowych producentów, w tym Corroventa, Master, Atika, Oasis, Trotec, Aerial.

Osuszanie hal w Warszawie

Oferujemy możliwość wynajmu osuszaczy przeznaczonych do pracy na dużych halach i w magazynach. Głównym zadaniem tych urządzeń jest regulacja wilgotności w pomieszczeniach przemysłowych i dopasowanie jej do aktualnych potrzeb. Zadzwoń a zaproponujemy rozwiązanie, które pozwoli zadbać o prawidłową wilgotność powietrza w Twojej firmie.

Zapraszamy do kontaktu

RENTAL point Warszawa
ul. Szeligowska 75A (Bemowo, 300m od trasy S8)
01-320 Warszawa
tel. 695 144 011
email biuro@rentalpoint.pl

Obsługujemy wszystkie miasta województwa Mazowieckiego, w tym: Warszawa, Radom, Płock, Zielonka, Otwock, Mława, Węgrów, Ciechanów, Gostynin, Siedlce, Ostrołęka, Nowy Dwór Mazowiecki, Karczew, Sochaczew, Marki, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Pruszków, Legionowo, Szydłowiec, Błonie, Milanówek, Grójec, Konstancin Jeziorna, Kozienice, Sierpc, Józefów, Kobyłka, Wołomin, Żyrardów, Mińsk Mazowiecki, Płońsk, Pułtusk, Ząbki, Wyszków, Piastów, Ostrów Mazowiecka, Sulejówek, Pionki, Sokołów Podlaski, Przasnysz, Garwolin, Łomianki, Brwinów, Warka, Góra Kalwaria, Radzymin, Ożarów Mazowiecki, Maków Mazowiecki, Żuromin, Zwoleń, Tłuszcz, Nasielsk, Białobrzegi, Łosice, Łochów, Mszczonów, Przysucha, Lipsko, Łaskarzew, Raciąż, Pilawa, Serock, Tarczyn, Żelechów, Nowe Miasto nad Pilicą, Podkowa Leśna, Halinów, Mrozy, Myszyniec, Zakroczym, Glinojeck, Chorzele, Kałuszyn, Różan, Mogielnica, Kosów Lacki, Brok, Bieżuń, Wyśmierzyce i okolice.

Sprawdź nasze ceny

Cennik wypożyczalni osuszaczy

Brak stałego cennika wynajmów i usług osuszania budynków zapewnia elastyczność i umożliwia dostosowanie się do możliwości finansowych naszych klientów.

Prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów współpracy.

Facebook

Sprzedaż – osuszacze kondensacyjne

Poza wynajmem osuszaczy oferujemy również sprzedaż profesjonalnych urządzeń do osuszania budynków. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży osuszaczy kondensacyjnych Oasis oraz Atika. Porównanie urządzeń osuszających:
Osuszacz OASIS D165Osuszacz OASIS D270hdOsuszacz Atika ALE500Osuszacz Atika ALE600Osuszacz Atika ALE800Osuszacz OASIS D600
Osuszacz
OASIS D165
Osuszacz
OASIS D270HD
Osuszacz
ATIKA ALE 500
Osuszacz
ATIKA ALE 600
Osuszacz
ATIKA ALE 800
Osuszacz
OASIS D600
Wydajność
do 35l/dobę
Wydajność
do 40l/dobę
Wydajność
do 50l/dobę
Wydajność
do 60l/dobę
Wydajność
do 80l/dobę
Wydajność
do 80l/dobę
Cena
1 845,00 zł
Cena
2 644,50 zł
Cena
2 829,00 zł
Cena
3 690,00 zł
Cena
4 305,00 zł
Cena
5 535,00 zł
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy