RENTAL point - Wynajem osuszaczy, osuszanie budynków
RENTAL point - Wynajem osuszaczy, osuszanie budynków
RENTAL point - Wynajem osuszaczy, osuszanie budynków

Pompa Ciśnieniowa Corroventa T4 ES

Gamme ES Pompa ciśnieniowa T4 ES pomimo swojego kompaktowego wyglądu to bardzo wydajne urządzenie, najbardziej wydajne na rynku. Przy 230V/10A może dostarczyć do 300m3/h powietrza i ciśnienie do 260 mbar. Umożliwia pracę w dwóch trybach – ssącym wilgoć i tłoczącym suche powietrze.

T4 ES to przełomowa pompa ciśnieniowa, która w unikalny sposób łączy w sobie elastyczność i energooszczędność pozostając jednocześnie przyjazną dla użytkownika. Jej niska waga i poziom natężenia dźwięku powodują, iż jest łatwa w użyciu i transporcie a jednocześnie zapewnia cichą pracę. Urządzenie sprawdza się w przypadku osuszania warstw izolacji w budynkach, które ucierpiały wskutek zalania. Pompa ciśnieniowa Corroventa T4 ES wchodzi w skład zestawu osuszania podposadzkowego w wypożyczalni RENTAL point.

Tryby pracy zestawu podposadzkowego:
Osuszanie budynków w trybie ssącym i osuszanie konstrukcji wielowarstwowych.
Osuszanie w trybie ssącym stosowane jest zawsze przed osuszaniem w trybie tłoczącym, aby uniknąć wtłaczania stojącej wody w głąb konstrukcji. Po odessaniu nadmiaru wody z konstrukcji można przejść w tryb tłoczący lub kontynuować osuszanie w trybie ssącym. Osuszanie w trybie ssącym trwa dłużej w porównaniu z osuszaniem w trybie tłoczącym, jednak ta metoda jest lepsza jeśli chodzi o minimalizację ryzyka przedostania się włókien lub cząsteczek kurzu do powietrza w pomieszczeniu.

Osuszanie w trybie tłoczącym i osuszanie konstrukcji wielowarstwowych
Metoda ta opiera się na wprowadzaniu osuszonego powietrza do pompy, która podwyższa temperaturę i ciśnienie powietrza. Suche i bardzo ciepłe powietrze jest wtłaczane w głąb konstrukcji budowlanej poprzez system węży podłączonych do wywierconych w niej otworów.
Ciepłe i suche powietrze wtłaczane jest w głąb nasiąkniętej wodą konstrukcji, gdzie ciepło podnosi kilkakrotnie ciśnienie pary w wilgotnym materiale i w ten sposób przyspiesza schnięcie. Wilgotne powietrze odprowadzane jest z powrotem do pomieszczenia przez naturalne lub wywiercone w konstrukcji otwory, gdzie jest ponownie zasysane przez osuszacz i ponownie suszone przed kolejnym wtłoczeniem do konstrukcji.
Wielką zaletą systemu zamkniętego jest suszenie i ogrzewanie mocno ograniczonej ilości powietrza i skupienie procesu suszenia na miejscu szkody. W ten sposób można przeprowadzić bardzo szybki i energooszczędny proces suszenia.

Cechy pompy ciśnieniowej Corroventa T4 ES:
∙ Kompaktowa i lekka.
∙ Wysoka wydajność.
∙ Ekstremalnie cicha.
∙ Kontrola ciśnienia.
∙ Szwedzka jakość.
∙ Zbudowana dla profesjonalistów.

Film prezentujący zestaw Corroventa podczas osuszania warstwy izolacji budynku jednego z naszych Klientów:Prezentacja pompy ciśnieniowej T4 ES:


  Specyfikacja techniczna
  Ilość powietrzado 300m3/h
  Ciśnieniedo 260mbar
  Moc max.1800W
  Zasilanie240V 50Hz
  Waga17,5kg
  Rozmiar430x295x430mm


Najczęstsze zastosowanie pompy ciśnieniowej Corroventa T4 ES:

Pomagamy dobrać osuszacz do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu w sprawie wynajmu osuszacza powietrza.

Cennik wypożyczalni osuszaczy

Brak stałego cennika wynajmów i usług osuszania budynków zapewnia elastyczność i umożliwia dostosowanie się do możliwości finansowych naszych klientów.

Prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów współpracy.

Facebook

Sprzedaż – osuszacze kondensacyjne

Poza wynajmem osuszaczy oferujemy również sprzedaż profesjonalnych urządzeń do osuszania budynków. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży osuszaczy kondensacyjnych Oasis oraz Atika. Porównanie urządzeń osuszających:
Osuszacz OASIS D165Osuszacz OASIS D270hdOsuszacz Atika ALE500Osuszacz Atika ALE600Osuszacz Atika ALE800Osuszacz OASIS D600
Osuszacz
OASIS D165
Osuszacz
OASIS D270HD
Osuszacz
ATIKA ALE 500
Osuszacz
ATIKA ALE 600
Osuszacz
ATIKA ALE 800
Osuszacz
OASIS D600
Wydajność
do 35l/dobę
Wydajność
do 40l/dobę
Wydajność
do 50l/dobę
Wydajność
do 60l/dobę
Wydajność
do 80l/dobę
Wydajność
do 80l/dobę
Cena
1 845,00 zł
Cena
2 644,50 zł
Cena
2 829,00 zł
Cena
3 690,00 zł
Cena
4 305,00 zł
Cena
5 535,00 zł
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy