RENTAL point - Wynajem osuszaczy, osuszanie budynków
RENTAL point - Wynajem osuszaczy, osuszanie budynków
RENTAL point - Wynajem osuszaczy, osuszanie budynków

Referencje

Uważamy, że dobrze wykonane zlecenie jest najlepszą reklamą i zapewnia najlepsze referencje. Każdego dnia podnosimy swoje kwalifikacje pracując na rzecz naszych Klientów. pdf_file Posiadamy certyfikat firmy Corroventa – światowego lidera w dziedzinie osuszania budynków, potwierdzający udział w szkoleniu z zakresu wprowadzenia do technik osuszania. InstagramZapraszamy do śledzenia naszych realizacji za pomocą aplikacji Instagram. Kliknij aby przejść do galerii. Poniżej prezentujemy wybrane realizacje z podziałem na branże.

Osuszanie dla przemysłu

saintgobain_halaOsuszanie powietrza w magazynach Klient: Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o. Lokalizacja: Koło Jest to niekwestionowany lider branży materiałów ściernych w Polsce, działającym we wszystkich gałęziach przemysłu i na wielu rynkach.
neuca_halaOsuszanie powietrza w halach Klient: Neuca S.A. Lokalizacja: Rzgów, k. Łodzi Jest to firma od 25 lat działającą na rynku zdrowia. Koncentruje się na rozwoju podstawowej działalności, którą jest hurtowa dystrybucja farmaceutyków.
veolia_halaOsuszanie silosów z wilgoci technologicznej Klient: Veolia Water Technologies Sp. z o.o. Lokalizacja: Rybnik Jest to globalny lider usług dla gospodarki wodno-ściekowej. Firma dostarcza systemy oczyszczania ścieków, uzdatniania wody i przeróbki osadów ściekowych.
veolia_halaOsuszanie i usprawnienie cyrkulacji powietrza w magazynie Klient: Kompania Piwowarska S.A. Lokalizacja: Tychy Kompania Piwowarska jest największym przedsiębiorstwem piwowarskim w Polsce. Kilkusetletnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość produktów.
veolia_halaOsuszanie powietrza w centrum logistycznym Klient: UPS Polska Sp. z o.o. Lokalizacja: Przecław k. Szczecina UPS jest największą firmą przewozową na świecie oraz liderem w świadczeniu wyspecjalizowanych usług transportowych i logistycznych.
veolia_halaCyrkulacja powietrza na hali lakierniczej Klient: Lider Trading Sp. z o.o. Lokalizacja: Solec Kujawski Lider Trading Sp. z o.o. jest producentem autobusów marki Solbus, które odnoszą sukcesy konkurując z wyrobami największych koncernów motoryzacyjnych.

Osuszanie w branży budowlanej

atalOsuszanie ścian i posadzek z wilgoci budowlanej Klient: Atal S.A. Lokalizacja: Katowice Jest to firma deweloperska specjalizująca się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce.
balice_halaOsuszanie budynku hotelu DoubleTree by Hilton Klient: CON-INVEST Sp. z o.o. Lokalizacja: Kraków Con-Invest prowadzi działalność w zakresie usług budowlanych i robót wykończeniowych w pomieszczeniach biurowych, bankach, hotelach i galeriach.
balice_halaOsuszanie posadzek na budowie terminalu lotniska Klient: Vivenge Produkcja Sp. z o.o. Lokalizacja: Balice, k. Krakowa Vivenge to producent wysokiej jakości elementów identyfikacji wizualnej. 
Specjalista od realizacji dużych projektów rebrandingowych.

Cennik wypożyczalni osuszaczy

Brak stałego cennika wynajmów i usług osuszania budynków zapewnia elastyczność i umożliwia dostosowanie się do możliwości finansowych naszych klientów.

Prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów współpracy.

Facebook

Sprzedaż – osuszacze kondensacyjne

Poza wynajmem osuszaczy oferujemy również sprzedaż profesjonalnych urządzeń do osuszania budynków. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży osuszaczy kondensacyjnych Oasis oraz Atika. Porównanie urządzeń osuszających:
Osuszacz OASIS D165Osuszacz OASIS D270hdOsuszacz Atika ALE500Osuszacz Atika ALE600Osuszacz Atika ALE800Osuszacz OASIS D600
Osuszacz
OASIS D165
Osuszacz
OASIS D270HD
Osuszacz
ATIKA ALE 500
Osuszacz
ATIKA ALE 600
Osuszacz
ATIKA ALE 800
Osuszacz
OASIS D600
Wydajność
do 35l/dobę
Wydajność
do 40l/dobę
Wydajność
do 50l/dobę
Wydajność
do 60l/dobę
Wydajność
do 80l/dobę
Wydajność
do 80l/dobę
Cena
1 845,00 zł
Cena
2 644,50 zł
Cena
2 829,00 zł
Cena
3 690,00 zł
Cena
4 305,00 zł
Cena
5 535,00 zł
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy