RENTAL point - Wynajem osuszaczy, osuszanie budynków
RENTAL point - Wynajem osuszaczy, osuszanie budynków
RENTAL point - Wynajem osuszaczy, osuszanie budynków

Wynajem Wentylatorów

Wynajem wentylatorów Oferujemy wentylatory na wynajem dopasowane do potrzeb każdego użytkownika. Poznaj nasz szeroki asortyment już dziś i wybierz urządzenie, które w pełni spełni Twoje oczekiwania. Szukasz wentylatora przemysłowego lub budowlanego, wentylatora do ochłodzenia pomieszczenia podczas imprezy czy może dmuchawy do osuszenia budynku po zalaniu? W ofercie naszej firmy znajdziesz wiele urządzeń tego typu. Obsługujemy klientów na terenie całego kraju, więc bez względu na to, gdzie się znajdujesz, skontaktuj się z nami już dziś w celu ustalenia szczegółów realizacji usługi.

Wynajem wentylatorów i dmuchaw

Wentylator 70W o średnicy 50cm
Wentylator 110W o średnicy 50cm
Wentylator przemysłowy 250W o średnicy 60cm
Wentylator przemysłowy 410W o średnicy 90cm
Wentylator 70W
o średnicy 50cm
Wentylator 110W
o średnicy 50cm
Wentylator przemysłowy
250W o średnicy 60cm
Wentylator przemysłowy
410W o średnicy 90cm

Wentylatory na wynajem

Szukasz niewielkich wentylatorów zwiększających cyrkulację powietrza? A może potrzebne Ci są wentylatory pomocne przy osuszaniu pomieszczeń? W naszej ofercie znajdziesz urządzenia, które doskonale sprawdzą się nie tylko w przypadku pomieszczeń firmowych czy przemysłowych, ale również mieszkalnych. Wentylatory o średnicy 45 cm lub 60 cm oferowane przez naszą firmą mają także zastosowanie w miejscach, w których jest ograniczona wymiana powietrza.

Wynajem wentylatorów przemysłowych

Szukasz przenośnego wentylatora przemysłowego, który sprawdzi się zarówno w przypadku samodzielnej pracy jak i wsparcia innych urządzeń? W ofercie naszej firmy znajdziesz wentylatory na wynajem o średnicy od 60 cm do 90 cm. Stworzone z myślą o dużych pomieszczeniach umieszczone zostały na wygodnych kołach, które ułatwiają ich przemieszczanie. Wentylatory posiadają także możliwość regulacji prędkości pracy, aby korzystanie z nich było jak najbardziej efektywne. Możesz także zamontować je w pionie lub poziomie oraz dowolnie ustawić kąt nachylenia.

Wynajmij dmuchawę master

Dmuchawa master doskonale sprawdzi się nie tylko w celu zwiększenia cyrkulacji powietrza, ale jest także niezwykle skuteczna w walce z wilgocią. Urządzenie to wykorzystywane jest również podczas remontów, aby zmniejszyć negatywne skutki prac takich jak lakierowanie czy malowanie.

Zasięg usługi wynajem wentylatorów

Zasięg RENTAL point obejmuje takie miasta jak: Warszawa, Łódź, Lublin, Wrocław, Poznań, Toruń, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Białystok, Katowice, Kraków, Rzeszów, Szczecin i inne, mniejsze miasta z powyższych województw.

Cennik wypożyczalni osuszaczy

Brak stałego cennika wynajmów i usług osuszania budynków zapewnia elastyczność i umożliwia dostosowanie się do możliwości finansowych naszych klientów.

Prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów współpracy.

Facebook

Sprzedaż – osuszacze kondensacyjne

Poza wynajmem osuszaczy oferujemy również sprzedaż profesjonalnych urządzeń do osuszania budynków. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży osuszaczy kondensacyjnych Oasis oraz Atika. Porównanie urządzeń osuszających:
Osuszacz OASIS D165Osuszacz OASIS D270hdOsuszacz Atika ALE500Osuszacz Atika ALE600Osuszacz Atika ALE800Osuszacz OASIS D600
Osuszacz
OASIS D165
Osuszacz
OASIS D270HD
Osuszacz
ATIKA ALE 500
Osuszacz
ATIKA ALE 600
Osuszacz
ATIKA ALE 800
Osuszacz
OASIS D600
Wydajność
do 35l/dobę
Wydajność
do 40l/dobę
Wydajność
do 50l/dobę
Wydajność
do 60l/dobę
Wydajność
do 80l/dobę
Wydajność
do 80l/dobę
Cena
1 845,00 zł
Cena
2 644,50 zł
Cena
2 829,00 zł
Cena
3 690,00 zł
Cena
4 305,00 zł
Cena
5 535,00 zł
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy