RENTAL point - Wynajem osuszaczy, osuszanie budynków
RENTAL point - Wynajem osuszaczy, osuszanie budynków
RENTAL point - Wynajem osuszaczy, osuszanie budynków

Wypożyczać czy kupować osuszacze?

Wpis w kategorii Osuszanie budynków

wilgoc_technologiczna_mini Zastanawiasz się nad inwestycją w osuszacze? Poniżej prezentujemy 10 powodów, dlaczego warto wypożyczać sprzęt do osuszania budynków w RENTAL point:  
  1. Oszczędność – To rozwiązanie pośrednie pomiędzy wynajmem krótkoterminowym a umową leasingową. Długoterminowy wynajem zapewnia istotną przewagę finansową nad zakupem. To swoisty outsourcing kosztowy. Wypożyczając długoterminowo nie ponosimy takich kosztów jak jak koszty serwisu, obsługi, czy wpłaty wstępnej jak przy klasycznym leasingu.

  2. Uregulowanie zapasów – firma dostaje potrzebny sprzęt tylko i wyłącznie wtedy, gdy go potrzebuje. Dzięki temu można efektywnie zarządzać posiadanymi zasobami i utrzymywać minimalny poziom zapasów. Nie ponosi się także kosztów utraty wartości sprzętu.

  3. Uzyskanie odpowiedniego sprzętu – wynajmując potrzebny sprzęt uzyskujemy możliwość użytkowania najnowszego sprzętu, odpowiedniego typu i wielkości. Jest to opłacalne i bezpieczne.

  4. Pomoc 24/7 – bardzo często wypożyczalnie wynajmujące sprzęt dają swoim klientom możliwość kontaktu z pracownikami w przypadku pomocy technicznej o każdej porze dnia i nocy.

  5. Oszczędność miejsca – wynajmując sprzęt zapewniamy sobie znaczne oszczędności miejsca oraz kosztów składowania i magazynowania.

  6. Redukcja czasu przestojów – w przypadku awarii – wynajmowany sprzęt wymieniany jest natychmiast, przez co nie ponosimy zbyt dużych kosztów związanych z przestojem wykonywanych prac.

  7. Unikanie kosztownych napraw i konserwacji – konserwacja to zadanie leżące po stronie wypożyczalni. Oznacza to, że klient nie potrzebuje utrzymywać lub odwiedzać regularnie warsztatu. Nie potrzebuje zatrudniać mechaników. Wynajmując sprzęt, ryzyko związane z przestrzeganiem norm dotyczących przeglądu technicznego i innych aspektów przewidzianych w prawie ponosi firma wypożyczająca.

  8. Kontrola kosztów – wynajmując potrzebny sprzęt upraszczamy wszelkie czynności księgowe. Co miesiąc klient otrzymuje tylko jedną fakturę związaną z kosztem wynajmu.

  9. Ograniczenie administracji – oszczędność czasu wiąże się przede wszystkim z łatwiejszą i mało skomplikowaną procedurą licencjonowania. W praktyce oznacza to mniejszą ilość papierów i kosztów rejestracji urządzeń.

  10. Oszczędne gospodarowanie kapitałem – nie inwestując w własne zasoby, zaoszczędzony kapitał można przeznaczyć na inne cele lub przypuszczalnie bardziej dochodowe przedsięwzięcia.

Cennik wypożyczalni osuszaczy

Brak stałego cennika wynajmów i usług osuszania budynków zapewnia elastyczność i umożliwia dostosowanie się do możliwości finansowych naszych klientów.

Prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów współpracy.

Facebook

Sprzedaż – osuszacze kondensacyjne

Poza wynajmem osuszaczy oferujemy również sprzedaż profesjonalnych urządzeń do osuszania budynków. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży osuszaczy kondensacyjnych Oasis oraz Atika. Porównanie urządzeń osuszających:
Osuszacz OASIS D165Osuszacz OASIS D270hdOsuszacz Atika ALE500Osuszacz Atika ALE600Osuszacz Atika ALE800Osuszacz OASIS D600
Osuszacz
OASIS D165
Osuszacz
OASIS D270HD
Osuszacz
ATIKA ALE 500
Osuszacz
ATIKA ALE 600
Osuszacz
ATIKA ALE 800
Osuszacz
OASIS D600
Wydajność
do 35l/dobę
Wydajność
do 40l/dobę
Wydajność
do 50l/dobę
Wydajność
do 60l/dobę
Wydajność
do 80l/dobę
Wydajność
do 80l/dobę
Cena
1 845,00 zł
Cena
2 644,50 zł
Cena
2 829,00 zł
Cena
3 690,00 zł
Cena
4 305,00 zł
Cena
5 535,00 zł
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy