RENTAL point - Wynajem osuszaczy, osuszanie budynków
RENTAL point - Wynajem osuszaczy, osuszanie budynków
RENTAL point - Wynajem osuszaczy, osuszanie budynków

Atuty wypożyczalni RENTAL point

W ramach usługi wypożyczalni osuszaczy RENTAL point zapewniamy:

atuty wypozyczalni rentalpoint Bezpłatny pomiar wilgotności
O tym jak szkodliwa jest nadmierna wilgotność w budynku przekonało się wielu z nas. Utrzymanie optymalnych warunków klimatycznych jest szczególnie istotne w pomieszczeniach mieszkalnych. W ramach usługi wynajmu osuszaczy oraz osuszania budynków, otrzymacie Państwo pomiar wilgotności posadzek, ścian, drewna oraz innych materiałów budowlanych. Ponadto wykonujemy darmowe pomiary profesjonalnym termo-detektorem. Pozwala on wykryć mostki termiczne znajdujące się w ścianach, w narożnikach lub przy ramach drzwiowych i okiennych oraz bada punkt rosy, pomagając szybko i łatwo znaleźć miejsca zagrożone pleśnią.

atuty wypozyczalni rentalpoint Dostawę osuszaczy
Nie zostawiamy klientów samych sobie z problemem wilgoci. W ramach usługi wynajmu osuszaczy oraz osuszania budynków oferujemy dowóz osuszaczy oraz urządzeń wspomagających osuszanie. Bogate zaplecze sprzętowe pozwala na sprawną dostawę wymaganej liczby urządzeń. Większość zleceń na dostawę osuszaczy realizujemy w dniu zgłoszenia dowożąc urządzenia pod adres wskazany przez Klienta.

atuty wypozyczalni rentalpoint Brak kaucji
Wysokie kaucje stosowane w większości wypożyczalni osuszaczy są dla wielu Klientów czynnikiem, który utrudnia podjęcie decyzji o wynajmie sprzętu. Mając na uwadze wygodę naszych Klientów zrezygnowaliśmy z pobierania kaucji za wynajmowane urządzenia. Podczas wynajmu spisujemy stosowną umowę na podstawie dowodu osobistego lub dokumentów rejestracyjnych firmy. W RENTAL point formalności związane z wynajmem sprzętu ograniczone są do minimum.

atuty wypozyczalni rentalpoint Dokumenty dla ubezpieczyciela
Zaistniałą szkodę zalania budynku należy niezwłocznie zgłosić do ubezpieczyciela oraz przystąpić do osuszania. Tylko szybka reakcja pozwoli zminimalizować niekorzystne skutki zalania. Pieniądze pochodzące z odszkodowania mogą pokryć zarówno koszt wynajmu osuszaczy jak również koszt zużytej energii elektrycznej. W tym celu wystawiamy oświadczenia dla ubezpieczyciela oraz faktury VAT za wykonaną usługę.

Cennik wypożyczalni osuszaczy

Brak stałego cennika wynajmów i usług osuszania budynków zapewnia elastyczność i umożliwia dostosowanie się do możliwości finansowych naszych klientów.

Prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów współpracy.

Facebook

Sprzedaż – osuszacze kondensacyjne

Poza wynajmem osuszaczy oferujemy również sprzedaż profesjonalnych urządzeń do osuszania budynków. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży osuszaczy kondensacyjnych Oasis oraz Atika. Porównanie urządzeń osuszających:
Osuszacz OASIS D165Osuszacz OASIS D270hdOsuszacz Atika ALE500Osuszacz Atika ALE600Osuszacz Atika ALE800Osuszacz OASIS D600
Osuszacz
OASIS D165
Osuszacz
OASIS D270HD
Osuszacz
ATIKA ALE 500
Osuszacz
ATIKA ALE 600
Osuszacz
ATIKA ALE 800
Osuszacz
OASIS D600
Wydajność
do 35l/dobę
Wydajność
do 40l/dobę
Wydajność
do 50l/dobę
Wydajność
do 60l/dobę
Wydajność
do 80l/dobę
Wydajność
do 80l/dobę
Cena
1 845,00 zł
Cena
2 644,50 zł
Cena
2 829,00 zł
Cena
3 690,00 zł
Cena
4 305,00 zł
Cena
5 535,00 zł
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy
Wynajem osuszaczy