Wynajem Osuszaczy powietrza
Wynajem Osuszaczy powietrza
Wynajem Nagrzewnic
Wynajem Nagrzewnic
Wynajem Wentylatorów
Wynajem Wentylatorów
Wynajem Klimatyzatorów
Wynajem Klimatyzatorów
Bezpłatna dostawa
Brak kaucji
Konkurencyjne ceny
Pomiary wilgotności

Przeznaczenie osuszaczy

Osuszacze powietrza dostępne w naszej firmie dzielą się na kilka kategorii oraz znajdują zastosowanie w budownictwie, przemyśle oraz osuszaniu domów i mieszkań. Poniższy podział na kategorie ma ułatwić Klientom dobór urządzeń do własnych potrzeb.

Pomagamy w doborze osuszaczy do indywidualnych potrzeb Klienta.
Zapraszamy do kontaktu! Tel. 695 144 011

Osuszacze do domów i mieszkań

Osuszanie w budynkach mieszkalnych jest wynikiem nie tylko awarii instalacji wodno kanalizacyjnych. Często problem z wilgocią wynika z niewłaściwej wentylacji pomieszczeń. Długotrwałe pozostawienie problemu bez interwencji powoduje rozprzestrzenianie się wilgoci oraz rozwój grzybów i pleśni w budynku. W tej sytuacji należy zlokalizować przyczynę powstałego problemu oraz zaangażować urządzenia osuszające, które skutecznie usuną wilgoć z budynku.

Osuszacze budowlane

Wilgoć towarzyszy każdej budowie i nie w każdym przypadku udaje się ją usunąć za pomocą samego wietrzenia budynku. Kiedy brakuje czynnika jakim jest ciepłe i suche powietrze dostarczane z zewnątrz niezbędne okazuje się zaangażowanie wydajnych osuszaczy powietrza. Dla zwiększenia efektu, szczególnie w okresie zimowym stosujemy dodatkowe urządzenia takie jak nagrzewnice i wentylatory.

Osuszacze przemysłowe

Osuszanie dla przemysłu to usługa kierowana do wszystkich gałęzi przemysłu, w których występuje problem z gromadzeniem się wilgoci w procesach technologicznych i magazynowych. Posiadamy mobilne urządzenia osuszające, które w ciągu 48h możemy dostarczyć w miejsce docelowej pracy na terenie całej Polski. Posiadamy doświadczenie w pracy dla branży spożywczej, meblarskiej, budowlanej, poligraficznej oraz w przemyśle stoczniowym.

Osuszacze precyzyjne

Są sytuacje, w których nie zależy nam na suszeniu powietrza w całym pomieszczeniu lub budynku. Należy wtedy działać miejscowo, dokładnie tam gdzie występuje problem nadmiernej wilgoci. Nasze urządzenia pozwalają na miejscowe osuszanie ścian, posadzek i elementów konstrukcji budynku.

Osuszacze wielkopowierzchniowe

W osuszaniu dużych kubatur znaczenie ma ilość powietrza generowanego przez osuszacze. Posiadamy ponad 200 sztuk przemysłowych osuszaczy kondensacyjnych i adsorpcyjnych. Jesteśmy w stanie dostarczyć urządzenia w dowolne miejsce na terenie Polski w ciągu 48h od zgłoszenia. W celu zwiększenia wydajności urządzeń stosujemy wentylatory osiowe.

Oferta wypożyczalni więcej